Kategorie bloga
5 super prezentów na Dzień Ojca!

5 super prezentów na Dzień Ojca!


Dzień Ojca nadchodzi! Każdy Tata chciałby być w tym dniu doceniony. Zwłaszcza, że to święto jest często traktowane po macoszemu. Drobny upominek na pewno sprawi, że Tata poczuje się wyjątkowy. Jaki prezent wybrać? Zamiast kolejnego kubka czy skarpetek proponujemy wam 5 świeżych pomysłów na prezent.

 

1. Wielofunkcyjny Scyzoryk
 


www.militaria.pl

Wielofunkcyjny scyzoryk na pewno przyda się każdemu prawdziwemu mężczyźnie! Nie tylko na polowaniu ;) Oprócz ostrzy zawiera mnóstwo przydatnych końcówek. Są to m.in. śrubokręty, nożyczki, korkociąg, pęsetka, piłka do drewna. Nigdy nie wiadomo kiedy trzeba będzie coś naprawić lub...otworzyć wino! :) 
 

2. Słodkie stópki z napisem 
 


www.plaaywood.com
 

Stópki zawieszone w samochodzie będą za każdym razem przypominać Tacie, że ktoś na niego czeka w domu. To wspaniałe uczucie wiedzieć, że jesteś potrzebny. Jeśli nie zawsze mozemy to powiedzieć, taka zawieszka będzie codzienną przypominajką :) 
 

3. Bransoletka lub brelok z grawerembunnyandmommy.com

Kto powiedział, że Tata nie może nosić bransoletki? Szczególnie takiej od dzieci? Srebrna bransoletka na szarym sznurku wygląda skromnie, ale i efektownie. No i można na niej zamieścić personalizowany grawerunek (z imieniem z drugiej strony). Dla Tatusiów, którzy lubią mieć coś na ręce będzie w sam raz! 
 

4. Komplet dla taty i syna/córkiwww.crazyshop.pl

Tatuś i dziecko ubrani w koszulkę z podobnym nadrukiem - genialne! Wyglądają świetnie i w dodatku dumnie prezentują napisy :) Zarówno dla córki i syna znajdzie się coś odpowiedniego. Nie musi to być koszulka. Do wyboru są również koszule, bluzy, muchy.
 

5. Personalizowane narzędzia 
 


www.icanteachmychild.com 

Może zwykły młotek nie zrobi wrażenia, ale taki z napisem: "Dla Taty" będzie już najlepszym młotkiem na świecie. Tak samo rękawice czy skrzynka na narzędzia.

Prezenty powinny wyrażać osobowość obdarowywanej osoby. Kto lepiej zna Tatę niż dzieci (i mama ;)).  Pamiętajcie, że każdy Tata będzie zadowolony chociażby z własnoręcznie zrobionej laurki. Ale jeśli skorzystacie z naszych propozycji koniecznie podeślijcie zdjęcie! :)


Komentarze