Kategorie bloga
Dzień Dziecka i atrakcje zamiast prezentów. Co wybrać?

Dzień Dziecka i atrakcje zamiast prezentów. Co wybrać?


Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka – święto naszych wszystkich małych rozrabiaków. Niektórzy mają już przygotowane upominki, inni woleliby po prostu spędzić wspólnie czas. Jeśli jesteś w tej drugiej grupie, ale nie masz konkretnego pomysłu, to wiedz, że przygotowaliśmy je dla ciebie – oto aż 10 atrakcji, które zachwycą twoje dziecko i sprawią, że ten Dzień Dziecka będzie niezapomniany.

1 z 10
Dzień Dziecka i atrakcje zamiast prezentów. Co wybrać?

1. Widowisko Archimedes w ramach akcji "Kielce-Raj dla Dzieci"

Spotkanie z Archimedesem, Newtonem i Ciotką Grawitacją w Amfiteatrze Kadzielnia z okazji Dnia Dziecka.

Po raz kolejny z okazji Dnia Dziecka miasto Kielce wspólnie z partnerami projektu „Kielce-Raj dla dzieci” przygotowało mnóstwo wspaniałych atrakcji. 1 czerwca wyjątkowo i radośnie świętowany będzie w Amfiteatrze Kadzielnia, który w tym dniu zamieni się w istne laboratorium zabawy. Mini disco, konkursy z nagrodami, strefa kreatywnych warsztatów i inne niespodzianki zachęcać będą do wspólnej zabawy całe rodziny.

Największą atrakcją tego dnia, współtworzoną przez: Miasto Kielce oraz agencję artystyczną Prom Art, będzie musicalowy spektakl familijny pn. „Archimedes”. Bilety i więcej szczegółów tutaj: https://promart-kielce.pl/


Komentarze