Kategorie bloga
Jaki prezent kupić na roczek? Checklista + konkretne przykłady

Jaki prezent kupić na roczek? Checklista + konkretne przykłady


Pierwsze urodziny to nie byle jaka okazją, więc trzeba ją odpowiednio uczcić. Zastanawiasz się,  co kupić na roczek dla syna, chrześnicy, bratanka, czy wnuczki? Jaki upominek kupić na pierwsze urodziny, aby był niepowtarzalny i nie trafił w kąt po dwóch dniach? To bardzo trudne zadanie, szczególnie, gdy wiesz, że dziecko ma w domu już wszystko. Podpowiemy Ci co możesz podarować maluchowi. W prezencie dostaniesz od nas checklistę, która ma dodatkową funkcję i znacznie ułatwi Ci zadanie. 

 

Checklista

Ta lista została przygotowana po to, żeby ułatwić Ci znalezienie idealniego prezentu na roczek. Poza tym, że możesz ją przejrzeć i wybrać najlepsze rozwiązanie, ma też drugą funkcję. Chyba nikt nie chciałby kupić prezentu, który dziecko już ma, prawda? Pobierz i wyślij tą chcecklistę do rodziców solenizanta. Oni zaznaczą pozycje, których dziecko jeszcze nie dostało. Mogą też wykreślić rzeczy, które już ma (trochę tak jak prezenty ślubne w amerykańskich filmach ;)).  
 

 

Przykłady prezentów konkretnych firm:
(wybrane według naszego uznania i na podstawie wypowiedzi rodziców, to nie jest post sponsorowany)

1. Pamiątki

2. Puzzle/układanki

3. Książeczki

4. Stoliki edukacyjne

5. Na kółkach

6. Klocki

7. Inne zabawki

8. Do kąpieli

9. Do ogródka

10. Do pokoiku

 

Zakres cenowy prezentów na roczek może być różny - od 20 zł do 1000 zł. Nie zawsze musimy kupować oryginalne rzeczy, tańsze zamienniki znanych marek też będą dobre - maluch i tak nie zauważy różnicy. Byle były bezpieczne i z atestem. Innym pomysłem na prezent jest ten zrobiony własnoręcznie. Jeśli macie takie zdolności, dlaczego nie?

Pamietajcie, że na Rodzicowo.pl znajdziecie odpowiedni lokal do urządzenia urodzinek, a także oferty animatorów. Korzystajcie!

 

Jeżeli  zainspirowaliśmy Cię do zakupu prezentu i spodobał Ci się ten artykuł - udostępnij go w mediach społecznościowych i zostaw nam tutaj komentarz :)


Komentarze