Kategorie bloga
Kino dla dzieci w październiku 2017 - na jaki film warto się wybrać?

Kino dla dzieci w październiku 2017 - na jaki film warto się wybrać?


Jesień to czas premier filmowych na wielkim ekranie. Dominuje głównie kino dla dorosłych, ale na szczęście Hollywood nie zapomina również o najmłodszych widzach. Wielbiciele kinowych wypadów z pewnością nie będą zawiedzeni, gdyż październik obfituje w prawdziwe animowane perełki. Przygotowaliśmy dla Was krótki przegląd najnowszych produkcji. Wyjście do kina to świetne wydarzenie dla dzieci

MY LITTLE PONY

Ruszamy z kopyta...., a raczej z kopytka ;) Nasz przegląd zaczynamy od najnowszej propozycji kinowej. Bajka o słodkich i uroczych kucykach doczekała się filmowej kontynuacji. Bajeczne stworzenia opuszczą beztroską krainę i wyruszą w niezwykłą podróż, aby odkryć świat. Niestety, złowrogi Król Burzy będzie chciał pokrzyżować im plany. Będzie chciał wykraść magię z królestwa Equestrii. By ją odzyskać, dzielne kucyki wyruszą w niebezpieczną, pełną przygód podróż i po raz kolejny udowodnią, że prawdziwa przyjaźń to magia.


multikino.pl

EMOTKI.FILM

Z emocjami mamy do czynienia codziennie. Tak samo na co dzień korzystamy z telefonów komórkowych i używamy emotikonek do wyrażania naszych uczuć i nastrojów. Emotki, to film o tym, że te małe ikonki też mają emocje! Animowana produkcja zabiera nas w tajemniczy świat naszych telefonów, w których rządzą emotikony. Mają niezwykłe przygody i odkrywają przed najmłodszymi sekrety wyrażania emocji.


multikino.pl

GANG WIEWIÓRA 2

 Sprytny Wiewiór i jego ferajna powracają. Kiedy wydaje im się, że park jest bezpieczny, a zapasy na zimę zrobione, do akcji wkracza zachłanny biznesmen. Wiewiór znów musi stanąć na wysokości zadania i ocalić futrzanych przyjaciół. Na mieście słychać plotki, że pewien inwestor ma plan zmienić spokojny park w park rozrywki. Na to mieszkańcy parku nie mogą pozwolić i muszą wziąć sprawy w swoje futrzane łapki. Będzie się działo!


multikino.pl

GRU, DRU I MINIONKI

Czy można nie lubić tych małych, uroczych, słodkich, zabawnych, żółtych stworków? Nie, nie i jeszcze raz nie! ;) Ich zabawne perypetie znów wracają na wielki ekran. Dużo zabawy, przygód i zakręconych sytuacji to specjalność Minionków. Chociaż właściwie ich specjalność to .... kłopoty :) W tej części poznamy brata bliźniaka Gru, czyli Dru, który od zawsze marzył, aby być "tym złym". Czy Gru ulegnie pokusie powrotu do dawnego życia? Dla fanów dobrej zabawy pozycja obowiązkowa!


multikino.pl

LEGO® NINJAGO®: FILM

Kultowe Lego na dużym ekranie. Wojownicy Ninja staną do walki o Ninjago City. Po przeciwnych stronach barykady znajdą się młody Lloyd oraz jego przyjaciele, którzy będą mieli wsparcie mistrza kung fu, Wu oraz zły lord Garmadon, Najgorszy Gość Wszech Czasów, a jednocześnie ojciec Lloyda. Młodzi wojownicy są groźni, ale niezdyscyplinowani, co zdecydowanie utrudni ich wspólną pracę. Czy lord Garmadon zdoła wykorzystać słabe strony swoich przeciwników?


multikino.pl

Wspólne wyjście do kina, to bardzo dobra atrakcja dla dzieci i sposób spędzenia wolnego czasu. Zwłaszcza, że w październiku jest w czym wybierać i każdy znajdzie ciekawy film dla siebie, niezależnie od wieku i zainteresowań.


Komentarze