Kategorie bloga
Młodzieżowe trendy - prezenty pod choinkę dla nastolatka

Młodzieżowe trendy - prezenty pod choinkę dla nastolatka


Co kupić nastoletniej dziewczynie? Jaki prezent ucieszy nastoletniego chłopca? Mimo iż w istnienie Świętego Mikołaja wierzą tylko dzieci, to wszyscy nawet dorośli z zaciekawieniem otwieramy prezenty jakie leżą pod choinką. Święta zbliżają się wielkimi krokami, a Wy stoicie przed niełatwym zadaniem i poszukujecie pomysłu na prezent dla nastolatki bądź nastolatka? Nie macie żadnego pomysłu i nie wiecie z czego ucieszyłoby się Wasze dziecko? Rodzicowo.pl śpieszy z pomocą :) Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji.

5 prezentów pod choinkę dla nastolatka

1. Zegarek

Współczesna młodzież jest bardzo wymagająca, każdemu podoba się co innego, każdy ma inny gust. Jednak ładny, młodzieżowy zegarek powinien sprostać oczekiwania Waszych nastolatków. Synowi podarujcie zegarek szary, czarny bądź granatowy, z kolei córce o nieco odważniejszej i żywszej kolorystyce. Jeżeli Wasze dziecko uprawia sport, dobrym pomysłem jest zakup zegarka dla sportowców, który okaże się niezastąpiony podczas biegania czy zawodów sportowych.


źródło: mediamarkt.pl

2. Perfumy

Kolejnym prezentem pod choinkę jaki możecie podarować swojemu nastoletniemu dziecku są perfumy. O ile zakup zupełnie nowego zapachu jest nieco ryzykowny, to podarowanie ulubionych perfum powinno okazać się trafionym podarunkiem.


źródło: www.douglas.pl

3. Kosmetyki naturalne

Kosmetyki naturalne cieszą się ostatnio ogromną popularnością. Coraz więcej osób się na nie decyduje. Niestety jedyną ich wadą jest cena, nie należą one do najtańszych. Dlatego nie wszyscy nastolatkowie mogą sobie na nie pozwolić. Jednak taki zestaw naturalnych kosmetyków to wspaniały pomysł na prezent pod choinkę.  Możecie podarować kosmetyki pielęgnacyjne do ciała, twarzy bądź też włosów. Pomysłów i kompozycji jest całe mnóstwo. Taki zestaw możecie kupić w sklepie stacjonarnym bądź też przez internet.


źródło: kosmetykinaturalne.com.pl

4. Voucher do sklepu z ubraniami

Zarówno nastolatki jaki i nastolatkowie lubią ładnie wyglądać i kupować sobie modne ubrania. Niestety za ich modą i gustami trudno nadążyć. Dlatego najlepszym pomysłem jest podarowanie voucheru do sklepu z ubraniami. Twoje dziecko będzie mogło kupić sobie ubranie bądź buty o jakich dawno marzyło. Taki bon to naprawdę trafiony pomysł na prezent dla nastoletnich dzieci.


źródło: https://www.facebook.com/sinsayclothing

5. Bilet na koncert

Może obiło Ci się ostatnio o uszy, że Twoje dziecko marzy o pójściu na koncert, który niedługo organizowany jest w Waszym mieście. Może bilet na niego będzie wspaniałym podarunkiem pod choinkę? Możecie być pewni, że zobaczycie uśmiech na Twarzy Waszego dziecka. A może chciałoby pójść na ciekawe warsztaty dla młodzieży? Szycie, projektowanie, programowanie może je zafascynować na długo i przerodzić się w prawdziwą pasję!


źródło:pixabay.com

Niestety sprostać oczekiwaniom współczesnej młodzieży nie jest wcale tak łatwo. Mamy jednak nadzieję, że któraś z powyższych propozycji okaże się trafionym prezentem pod choinkę. Jeżeli Wasze dziecko ma jakieś hobby, zamiłowania może podarunek świąteczny powinien do nich nawiązywać? Zastanówcie się chwilę a na pewno przyjdzie Wam do głowy jakiś ciekawy pomysł. 


Komentarze