Kategorie bloga
Najciekawsze wydarzenia dla dzieci w Poznaniu - grudzień 2018

Najciekawsze wydarzenia dla dzieci w Poznaniu - grudzień 2018


Poznań miasto doznań – szczególnie dla najmłodszych! Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych wydarzeń dla dzieci w Poznaniu w grudniu tego roku. Wśród atrakcji między innymi targi Mamaville, Betlejem Poznańskie, musical, warsztaty i seanse filmowe. Jest w czym wybierać. Wszystkie wydarzenia dla dzieci w Poznaniu znajdziecie w zakładce Eventy na Rodzicowo.pl!

1 z 7
Najciekawsze wydarzenia dla dzieci w Poznaniu - grudzień 2018

Mamaville ShopUP Poznań vol.2

6-8.12.2018, 09:00-21:00

Wstęp wolny, Stary Browar

Witamy po raz drugi w Poznaniu!
Niezmiernie miło nam zaprosić Was ponownie do niezwykłego świata Mamaville!

Mikołajkowe przedświąteczne Mamaville ShopUP to specjalny koncept stworzony dla kobiet w ciąży, mam, rodzin z dziećmi i wszystkich zainteresowanych tematyką rodzicielstwa.

Przez trzy dni zaprezentujemy dla Was najlepsze produkty i marki związane z ciążą i macierzyństwem oferowane przez wyselekcjonowanych polskich projektantów oraz asortyment najwyższej jakości. Najbardziej znane polskie marki i firmy pojawią się z najnowszymi kolekcjami i ofertami z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa, usługi; dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka. 
Będzie to idealna okazja do zaopatrzenia się w prezenty dla dzieciaczków i przyszłych mam.

MAMAVILLE ShopUP to jednak nie tylko strefa zakupów, ale także 3 dni pełne warsztatów dla dzieci i rodziców.

Wszystkie warsztaty są bezpłatne, lecz ilość miejsc ograniczona!!! Zapisy odbywają się na zasadach pierwszeństwa. Rejestracja >> FORMULARZ REJESTRACJI 


Komentarze