Kategorie bloga
Co robić z dzieckiem na dworze? 50 pomysłów na zabawy

Co robić z dzieckiem na dworze? 50 pomysłów na zabawy


Kiedy na dworze jest piękna pogoda, aż żal siedzieć w domu. Wychodzimy z maluchami na dwór, by cieszyć się słońcem. Ale niestety nasze małe szkraby nie usiedzą na miejscu pięciu minut. A my jako rodzice, musimy stanąć na wysokości zadania i wykazać się kreatywnością. Chcemy Wam troszkę pomóc, bo wiemy, że kiedyś kończą się pomysły. Wiemy też, że czasem przydaje się coś spisane w jednym miejscu. 

W co się bawić z dzieckiem? Pomysły na zabawy

Przygotowaliśmy dla Was listę aż 50 pomysłów na zabawy z dziećmi. Niektóre atrakcje są dla najmłodszych maluchów, inne dla tych starszych. Jeśli będziecie mieć problem z rozszyfrowaniem nazw - napiszcie w komentarzu, której zabawy nie znacie, a my wszystko wyjaśnimy :) 

Plik z zabawami dla dzieci możecie zapisać na swój komputer, wydrukować i powiesić na lodówce, aby zawsze był dostępny. Jeśli zaś potrzebujecie pomysłów na zabawy z dziećmi w domu, kiedyś już stworzyliśmy taką listę, która cieszy się bardzo dużą popularnością: Co robić z dzieckiem w domu? 100 pomysłów na zabawy

Tymczasem oto nasza lista 50 pomysłów na spędzanie czasu z dzieckiem na dworze: 

Mamy nadzieję, a raczej jesteśmy pewni, że lista się Wam przyda! Będziemy wdzięczni jeśli przekażecie ją innym. Możecie także w komentarzu podpowiedzieć nam o jakiej zabawie zapomnieliśmy. Życzymy Wam pięknych chwil spędzonych z dziećmi!


Komentarze