Kategorie bloga
Jak ubrać dziecko modnie i wygodnie zimą?

Jak ubrać dziecko modnie i wygodnie zimą?


Zima zadomowiła się u nas na dobre. Ku uciesze dzieci wreszcie przyszedł mróz i spadł śnieg, a upragnione ferie zbliżają się wielkimi krokami. Dzieciaki korzystają z uroków zimy lepiąc bałwany i rzucając się śnieżkami, a ich rodzice zastanawiają się jak je odpowiednio ubrać, by ochronić przed mrozem.

Jakie ubrania spakować dziecku na zimowisko, aby mogło w pełni korzystać z zimowych atrakcji, a jednocześnie czuło się w nich komfortowo? Jak zapobiec wychłodzeniu lub przegrzaniu nie odbierając im radości z zimowego szaleństwa? I jak dopasować ubrania do obowiązujących trendów, aby sprostać indywidualnym dziecięcym gustom?

 


www.brest.co 

W ubieraniu dzieci ważna jest nie tylko funkcjonalność, wygoda, ciepło, ale również trendy. Z odrobiną fantazji modę i funkcjonalność można pogodzić. Przecież dziecięce ubrania, dodatki i buty możemy ze sobą tak połączyć, aby do siebie pasowały i tworzyły spójną całość z czapkami, rękawiczkami i szalikami. Zaproponujmy dziecku zabawę w stylistę i pozwólmy mu dowolnie dobierać elementy stroju, tak aby powstał ciepły i kolorowy zestaw w sam raz na zimowe wyprawy. Taką samodzielnie stworzoną stylizację na pewno będzie chętniej nosić i nie będzie grymasić w czasie ubierania.


www.51015kids.eu

Dzieci chcą ładnie wyglądać, ale często mają zupełnie inny gust niż ich rodzice. Bardzo wiele zależy od wieku dziecka oraz oczywiście od tego czy to dziewczynka czy chłopiec. Dla młodszych dzieci ważne jest, by ubrania były zabawne i kolorowe. Starsze na pewno zwrócą uwagę na to, by nie były zbyt kolorowe, a co za tym idzie dziecinne. Nastolatki będą chciały ubrać się podobnie jak ich rówieśnicy zgodnie z modą panującą w szkole lub zamanifestują swoją indywidualność w doborze stroju.

 


www.lacoste.com

Dzieci trochę inaczej pojmują modę niż ich rodzice. Moda dziecięca powinna więc spełniać przede wszystkim oczekiwania dzieci oraz uwzględniać oczekiwania troskliwych rodziców. Fakt, że ubrania są ciepłe i uszyte z wysokiej jakości materiałów przekona dorosłych, ale nie koniecznie przekona dzieciaki do ich noszenia. Pozostawmy dziecku możliwość wyboru zimowej garderoby, niech to będzie ich ulubiony kolor lub szalony dodatek, który pozwoli mu czuć się sobą nawet w puchowym kombinezonie.

 


www.ruum.com


Komentarze