Kategorie bloga
Rodzinny dress code, czyli jak stworzyć identyczną stylizację dla dzieci i rodziców?

Rodzinny dress code, czyli jak stworzyć identyczną stylizację dla dzieci i rodziców?


Na pewno każda mama albo to kiedyś zrobiła albo marzyła o tym, by córeczce kupić sukienkę do złudzenia przypominającą swoją. W czasach kiedy indywidualność i oryginalność jest w cenie, na widok podobnie ubranej córki lub syna serce mięknie.

Takie same ubrania dla rodzica i dziecka możemy codziennie obserwować w stylizacjach celebrytów, ale nie tylko! To trend w modzie, który według nas na pewno zagości na dłużej. Tworzenie podobnych stylizacji jest łatwiejsze dzięki sklepom sieciowym i nowopowstałym markom odzieżowym, które szyją niepowtarzalne propozycje dla mam i córek oraz tatusiów i ich synków. W kolekcjach bez problemu znajdziecie zarówno propozycje smart casual, typowo eleganckie, jak również sportowe. Kolekcję uzupełniają małe i duże akcesoria, które zachwycą zarówno rodzica, jak i dziecko.

Poprosiliśmy Was o podesłanie zdjęć swoich stylizacji i jak zwykle nas nie zawiedliście. Wybrane stylizacje zamieściliśmy poniżej.

Wybór podobnych ubrań dla dzieci i rodziców jest naprawdę duży. Tylko czym się kierować przy tworzeniu stylizacji, by nie wyglądać śmiesznie i nie narazić się na krytyczne spojrzenia innych rodziców? 

Po pierwsze - wcale nie trzeba dziecka ubierać identycznie i w tym samym czasie. Mieszajcie ubrania i bawcie się tworząc nowe zestawy.


Paseczki rządzą :) Zdjęcie podesłała nam Natalia Rybka
 

Po drugie - nie tylko sukienki i garnitury, bo czarna rockowa ramoneska, jeansy z przetarciami, t-shirty z zabawnymi napisami są naprawdę świetne i dla chłopca i dziewczynki. Klasyczne białe koszule i sukienki w czarne grochy. Rockowa kurtka, dżinsowa koszula i klasyczne białe rurki - nie musi być tiulowo, różowo i  cukierkowo.


Rockowe dziewczyny :)  www.karolinasierant.pl
 

Po trzecie - to nie Ty zakładasz ubrania w stylu swojego dziecka - to dziecko ubiera się podobnie do Ciebie. W sklepach sieciowych coraz częściej można znaleźć mini wersje ubrań z linii dla dorosłych, które można swobodnie ze sobą łączyć.


Jak z bajki... Zdjęcie podesłała nam Weronika Kminikowska

Po czwarte - możecie nosić takie same stylizacje jednocześnie, ale niekoniecznie. Stylizacje mogą być po prostu w tym samym stylu. Tym tropem poszli projektanci, tworząc specjalne kolekcje ubrań, które może włożyć na siebie zarówno rodzic jak i dziecko.


Piękna trójca :) Zdjęcie podesłała Iwona Dąbrowska

Po piąte - nie ma bardziej rozczulającego widoku niż podobnie ubrani panowie - tata i synek. 


Mały szef i jego pracownik :) Zdjęcie podesłała nam Joanna Gacek-Sroka

Po szóste - jeśli jesteś mamą synka i  chciałabyś ubrać się podobnie, postaw na identyczny motywy na jednej z części garderoby lub zastosuj te same połączenia kolorystyczne.


W stylu militarnym :) Zdjęcie podesłała nam Martyna Dudek

Po siódme - nas oczywiście najbardziej urzekają podobne stylizacje dla całej rodziny.


Rodzinka w komplecie :) Zdjęcie od Edyta Włodkowski

Identyczne ubrania dla rodzica i dziecka to nie tylko nowy i coraz bardziej popularny trend w modzie. Noszenie podobnych stylizacji to spełnieniem marzeń o dorosłości oraz świetna zabawa zarówno dla dzieci, jak i rodziców.

Chętnie zobaczymy kolejne Wasze stylizacje, podsyłajcie nam zdjęcia na adres biuro@rodzicowo.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku :)

 


Komentarze