Kategorie bloga
Zima w stylu gwiazd

Zima w stylu gwiazd


Zimowe stylizacje nie muszą kojarzyć się wyłącznie  z bezkształtnymi puchowymi kurtkami i obszernymi płaszczami. To, że wokół szaro, ponuro i chłodno  nie oznacza, że musimy rezygnować z ciekawych stylizacji, które nie tylko podkreślają atuty sylwetki i chronią przed chłodem, ale również stanowią okazję do pokazania naszego indywidualnego stylu.

Jak stylowo i modnie ubrać się w zimowe dni? Pomysłów możemy szukać u gwiazd i celebrytek, które doskonale radzą sobie z niską temperaturą.

Oto kilka inspiracji i stylizacji podpatrzonych u Margaret, Mai Sablewskiej i Olgi Bołądź.

 

 

Margaret zdecydowanie stawia na nonszalancje i efekt zaskoczenia. Długi beżowy płaszcz łączy z efektowna futrzaną etolą i sportowymi butami. Całość dopełniają stylowe dodatki – błękitne okulary i skórzana torebka.


1/Zara 2/Zara 3/Ray Ban 4/Mango 5/Michael Kors 6/Adidas

 

Mimo niesprzyjających warunków pogodowych Maja Sablewska nie rezygnuje z ulubionych dziurawych dżinsów i ramoneski. Uwagę zwraca czerwone sztuczne futro, które nadaje stylizacji efekt WOW. Całość uzupełniła białymi sztybletami, modną torebką i efektowym paskiem.

 


1/ Rebelle 2/Mango 3/Gucci 4/Top Shop 5/H&M 6/Prada 7/New Look

 

Olga Bołądź zaskoczyła odważną miejską stylizacją. Czarną spódnicę z kolorowymi groszkami połączyła z krótką pikowaną bomberką. Perfekcyjną stylizację uzupełniała ciekawą torebką, czarnymi kozakami i czerwoną czapką beanie.

 


1/Miss Selfridge 2/Zara 3/ Top Shop 4/Dolce&Gabbana 5/Mango 6/Isabel Marant


Komentarze