Kategorie bloga
Hit wśród zabawek - dziecieca kuchnia

Hit wśród zabawek - dziecieca kuchnia


Ostatnio bardzo dużą popularnością wśród zabawek cieszą się kuchnie dla dzieci. O ile wcześniej były spotykane w przedszkolach czy bawialniach, teraz już chyba każda dziewczynka ma taką w swoim pokoju. I nie tylko dziewczynki chcą się nią bawić, chłopcy również lubią gotować.

Dzieci uwielbiają robić to, co dorośli: bawić się w dom, korzystać z domowych sprzętów. Niestety nie zawsze mogą dotykać noży czy piekarnika, mimo że bardzo by chciały. Plastikowa czy drewniana kuchnia jest rozwiązaniem idealnym. Szczególnie, że niektóre modele są tak wyposażone, że sami dorośli chcą się pobawić. 

Jeśli Wasze dzieci jeszcze nie mają kuchni, przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawych propozycji. Świetnie sprawdzą się one jako prezent urodzinowy.

1. Drewniana, minimalistyczna

Pochocąca ze szwedzkiej sieciówki, prosta kuchnia, spodoba się każdemu dziecku. Samo wyposaży ją swoimi sprzętami lub użyje wyobraźni. A potem na pewno poczęstuje Was pysznymi daniami ;) 


ikea.com

2. Różowa - w stylu pin up

Styl niczym z amerykańskich domów, bardzo ładnie wkomponuje się w pokoik dziewczęcy, gdzie dominuje pudrowy róż, szary i biały.


zielonezabawki.pl

3. Z tablicą do pisania

Dwa w jednym - kuchnia do zabawy i tablica do mazania. Nie musisz już malować ściany specjalną farbą lub kupować osobnej tablicy.


www.pirum-holzspielzeuge.de

4. Stylowa

Piękna, drewniana i stylowa kuchnia dla małych dam i ich gości.


http://www.maxizabawa.pl

5. Nowoczesna

Kuchnia prawie jak prawdziwa, z dużą lodówką, kuchenką i mikrofalą. Dzieciaki będą zachwycone!


hoplik.pl

6. Świetnie wyposażona i interaktywna

Do tej kuchni nie trzeba już kupować małych marchewek czy patelni. Jest wyposażona w przyrządy kuchenne, talerze, a nawet jajka sadzone. Czego potrzeba wiecej do szczęścia? 

 


zabawkidoris.eu

Te wszystke sprzęty, przybory, mikrofale i lodówki to raj i atrakcja dla dzieci. Maluchy potrafią w niej przepaść na długie godziny, gotując dla swoich pluszaków i lalek. 

Jak myślicie, o której kuchni marzy Wasze dziecko?


Komentarze