Kategorie bloga
Lista 75 pomysłów na obiad dla Twojej rodziny!

Lista 75 pomysłów na obiad dla Twojej rodziny!


Każdy rodzic na pewno codziennie ma ten sam dylemat: Co zrobić na obiad? Szybko wyczerpują nam się pomysły, dania się powtarzają i zaczynają nudzić. Ile razy można przecież jeść zupę pomidorową? W biegu chcemy wymyśleć coś dobrego, ale nic nie przychodzi do głowy. Śpieszymy Wam z pomocą. Przygotowaliśmy dla Was listę 50 pomysłów na dania główne, 25 zup oraz dodatkowo surówki i zamienniki "zwykłych"  ziemniaków.

Staraliśmy się, by ta lista była maksymalnie użyteczna. Wiemy, że na codzień nie macie czasu na wymyślne dania, więc na liście w większości pojawiają się typowe potrawy dla polskiej kuchni. Niżej znajduje się również planer posiłków. Wydrukujcie go sobie wraz z listą, pomoże on Wam zorganizować posiłki na cały tydzień. Wybierajcie dania z listy, wpisujcie do planera i gotujcie! Bez gorączkowego szukania pomysłów w interecie czy książkach kucharskich. Nie podajemy Wam tutaj przepisów na obiady, ale wiemy, że większość z nich potraficie zrobić. A jeśli nie, wspomożecie się internetem, mając już w głowie pomysł. Mamy nadzieję, że lista Wam się przyda, sami będziemy z niej korzystać. Prosimy również, abyście przekazali ją innym. 

Listy/pliki możecie zapisać na swoim komputerze, klikając prawym przyciskiem myszy i zapisując obrazki na dysku. Na dole znajduje się również cały zestaw do pobrania w formacie pdf.

Lista 75 pomysłów na obiad dla rodziny do pobrania w formacie pdf:
 Pobieram listę 75 pomysłów na obiad dla rodziny

Mamy wielką nadzieję, że lista choć trochę ułatwi Wam życie. Prosimy, udostępnijcie ją również innym. A jeśli macie pomysły, w czym jeszcze możemy Wam pomóc, piszcie śmiało! 


Komentarze