Pokaż
Zapomniałeś hasła?

Pokaż

Pokaż

Podaj swój adres e-mail, na którego wyślemy link do zmiany hasła


Wróc do logowania

Zamknij
Zamknij

O nas

Team Rodzicowo.pl


 

 
Maciej
Szef szefowej
 
Maja
Szefowa szefa
 
Ewa
Redaktor Naczelna
 
Magdalena
Reklama i marketing
 
Beata
Eventy
 
Gabriela
Grafik
 
Kinga
Bazy danych
 
Nina
Bazy danych
 
Monika
Moda
 
Łukasz
IT

 

Drodzy Rodzice!

Na pewno nie jeden dzień spędziliście na poszukiwaniu w internecie odpowiedniego przedszkola, szkoły czy zajęć pozalekcyjnych dla Waszego dziecka.
Z doświadczenia wiemy, że jest to długi i mozolny proces, a same informacje są często niesprawdzone i niekompletne.

Chcemy ułatwić Wam to zadanie i specjalnie dla Was stworzyliśmy (w jednym miejscu) ogólnopolską bazę, m.in. szkół językowych oraz placówek, które oferują wszelkiego rodzaju zajęcia dodatkowe, zarówno artystyczne, muzyczne, taneczne, jak i sportowe (ponad 80 000 zweryfikowanych podmiotów). Znajdziecie u nas placówki zdrowotne, jak również miejsca zabaw dla Waszego dziecka. Pomocna w podjęciu decyzji, z całą pewnością, okaże się porównywarka ofert - unikatowa na polskim rynku w tego typu wyszukiwaniach. 

Dodatkowo codziennie sprawdzamy i aktualizujemy nadchodzące wydarzenia w całej Polsce, zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców. Dzięki temu nie umkną Wam żadne małe czy duże eventy. A szybkie i skuteczne filtrowanie pozwoli zaplanować ciekawy dzień z pociechami.

W Strefie Rodzica znajdziecie również coś dla siebie, począwszy od literatury, aż po programy telewizyjne prezentujące wartościowe treści. W wychowaniu dzieci pomoże Wam blog, który stanowi bogate źródło cennych informacji.

Chcemy być z Wami w stałym kontakcie, dlatego zapraszamy na nasz funpage na Facebooku. Codzienny "Rodzicowy przegląd prasy", wskazówki modowe, porady dietetyka, checklisty - zamieszczane przed najważniejszymi wydarzeniami w roku - sprawią, że będziecie dzięki nam dobrze poinformowanymi i świadomymi rodzicami! 

Zespół Rodzicowo.pl