Pokaż
Zapomniałeś hasła?

Pokaż

Pokaż

Dane firmy

*

*

*

Podaj swój adres e-mail, na którego wyślemy link do zmiany hasła


Wróc do logowania

Zamknij
Zamknij

O nas

Team Rodzicowo.pl


 

 
Maciej
Szef szefowej
 
Maja
Szefowa szefa
 
Ewa
Redaktor Naczelna
 
Magdalena
Reklama i marketing
 
Beata
Eventy
 
Gabriela
Grafik
 
Kinga
Bazy danych
 
Nina
Bazy danych
 
Monika
Moda

 

Drodzy Rodzice!

Na pewno nie jeden dzień spędziliście na poszukiwaniu w internecie odpowiedniego przedszkola, szkoły czy zajęć pozalekcyjnych dla waszego dziecka.
Z doświadczenia wiemy, że jest to długi i mozolny proces, a same informacje są często niesprawdzone i niekompletne.

Aby ułatwić Wam to zadanie zgromadziliśmy w jednym miejscu ogólnopolską bazę m.in. szkół językowych oraz placówek oferujących wszelkiego rodzaju zajęcia dodatkowe, zarówno artystyczne, muzyczne, taneczne jak i sportowe (ponad 50 000 zweryfikowanych podmiotów). Znajdziecie u nas placówki zdrowotne, jak również miejsca zabaw dla waszego dziecka. Pomocna w podjęciu decyzji będzie porównywarka ofert - unikatowa na polskim rynku w tego typu wyszukiwaniach. 

Dodatkowo codziennie sprawdzamy i aktualizujemy nadchodzące wydarzenia w całej Polsce, zarówno dla dzieci jak i dla rodziców. Dzięki temu nie umkną Wam żadne małe czy duże eventy. Szybkie i skuteczne filtrowanie pozwoli zaplanować ciekawy dzień z pociechami.

W Strefie Rodzica znajdziecie również coś dla siebie, od literatury po programy telewizyjne prezentujące wartościowe treści. W wychowaniu dzieci pomoże Wam blog, który stanowi bogate źródło cennych informacji.

Chcemy być z Wami w stałym kontakcie, dlatego zapraszamy na nasz funpage na Facebooku. Codzienny "Rodzicowy przegląd prasy", wskazówki modowe, porady dietetyka, checklisty zamieszczane przed najważniejszymi wydarzeniami w roku sprawią, że będziecie z nami dobrze poinformowanymi
i świadomymi rodzicami! 

Zespół Rodzicowo.pl