1. Dla kogo przeznaczony jest portal Rodzicowo.pl?

Portal przeznaczony jest dla rodziców, którzy codziennie przeszukują internet w celu znalezienia dla swojego dziecka m.in. przedszkola, bawialni, fotografa, animatora czy miejsc, gdzie mogą wspólnie spędzieć czas. Portal powstał by ułatwić im zadanie, zintegrować i uporządkować informacje, których potrzebują.

  1. Jak działa porównywarka?

Każdy wpis może zostać porównany z innym wpisem z tej samej kategorii. Po zalogowaniu się dodajemy wpisy do porównania (ikonka ze strzałką). W prawym górnym rogu portalu znajdą się wszystkie wybrane pozycje.

  1. Czy portal to tylko wyszukiwarka placówek dla dzieci?

Nie, nie tylko. Na portalu znajdziesz również fotografów dziecięcych, sklepy internetowe, a także informacje dla rodziców w Strefie Rodzica. Dodatkowym źródłem wiedzy jest nasz blog oraz kategorie dotyczące Pierwszej Pomocy czy Prawa.

  1. Jak uzyskać najbardziej zaawansowane filtrowanie?

Poszczególne wpisy poza filtrowaniem miejscowości, posiadają także inne opcje w zależności od kategorii. Mogą to być ceny czesnego, wiek dziecka, rodzaj zajęć dodatkowych, rodzaj eventu. Wystarczy tylko rozwinąć filtr i zaznaczyć odpowiednie opcje.

  1. Czy baza obejmuje całą Polskę, również z mniejszymi miejscowościami?

Baza jest ogólnopolska, więc obejmuje także mniejsze miasta i miejscowości.

  1. Nie znalazłem żadnego wpisu z mojej miejscowości. Co teraz?

Baza jest na bieżąco aktualizowana i cały czas uzupełniana. Niedługo uzupełnimy dane nawet najmniejszych miejscowości. Prosimy o cierpliwość.

  1. Posiadam przedszkole, którego nie ma jeszcze w bazie Rodzicowo.pl. Czy mogę samodzielnie dodać swój wpis? Ile kosztuje umieszczenie wpisu w bazie?

Oczywiście możesz samodzielnie dodać wpis swojej placówki całkowicie za darmo. Wystarczy zarejestrować się na portalu, wejść w zakładkę „Dla biznesu”, wybrać kategorię i wypełnić formularz. 

  1. Odnalazłem swoją bawialnię w bazie. Czy mogę jakoś modyfikować ten wpis?

Tak, możesz zostać przypisany do wpisu, by go edytować. Wystarczy zalogować się na portalu z adresu mailowego, który pojawił się w danych kontaktowych  Twojej bawialni. Po aktywacji konta zostanie wyświetlona lista wpisów w których widnieje Twój adres email. Gdy zatwierdzisz komunikat z listą, a następnie zalogujesz się, będziesz mógł modyfikować i uzupełniać swój wpis.

  1. Organizuje warsztaty, imprezy i wydarzenia dla dzieci. Gdzie mogę je umieścić?

Warsztaty, festyny i wydarzenia dla dzieci możesz umieścić w kategorii Eventy. Zarejestruj się i dodaj wpis w zakładce „Dla Biznesu”.

 

Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawach dotyczących portalu skontaktuj się z nami drogą mailową: kontakt@rodzicowo.pl lub przez nasz profil na Facebooku.