7. Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci „Dziecinada”

Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci „Dziecinada” po raz siódmy będzie bawił, wzruszał i edukował. To największe we Wrocławiu wydarzenie teatralne dla najmłodszych.

Od lat prezentuje program teatralny o uniwersalnym przekazie i wysokiej jakości artystycznej. Otwarty na różne grupy wiekowe i dostosowany do wrażliwości młodych poszukiwaczy artystycznych wrażeń. Uczestnicy mają możliwość doświadczania sztuki teatralnej na najwyższym poziomie, obcowania z innymi kulturami (w tym roku do stworzenia programu festiwalu zaproszono teatry z Japonii, Szwajcarii, Niemiec, Anglii, Rosji oraz Litwy) oraz łączenia nauki i zabawy (DZIECINADA to nie tylko przedstawienia, ale także warsztaty, zabawy animacyjne oraz gry edukacyjne).

Jest też bardzo ważne zadanie – dotrzeć tam, gdzie teatr zwykle nie dociera: do miejsc nieoczywistych, z daleka od centrów kultury, czy w hospicjum umożliwiając dostęp do sztuki teatralnej dzieciom zagrożonym wykluczeniem z kultury.

Festiwal to podróż po świecie m.in. teatru klasycznego, nowatorskiego, lalkowego i cyrkowego. Otwartego na różne grupy wiekowe i dostosowanego do wrażliwości młodych poszukiwaczy artystycznych wrażeń.

Cena nieustalona

Featiwal Dziecinada, Streafa Kultury Wrocław, Impart

Zostaw komentarz

Szczegóły wydarzenia
 • Dni
  Godz
  Min
  Sek
 • Początek wydarzenia
  3 października 2019 16:00
 • Koniec wydarzenia
  6 października 2019 19:00
 • Status
  Nadchodzące
 • Kategoria
 • Adres
  Impart ul. Mazowiecka 17 50-412 Wrocław
Najnowsze komentarze
  Wyszukaj event