Sacrum Profanum: Warsztaty muzyczno-plastyczne

Koncertom tegorocznej edycji Sacrum Profanum, odbywającej się pod hasłem „Sąsiedztwo” towarzyszy szerokie spektrum wydarzeń, wśród których oprócz paneli są również koncerty, wystawy czy warsztaty dla dzieci. Poszukamy odpowiedzi na pytanie, czy w muzyce współczesnej jest jeszcze miejsce na sacrum, zobaczymy, jak powstają instrumenty i czy muzykę można narysować?

SOBOTA: Zróbmy sobie bębenekWarsztaty konstrukcyjno-muzyczne
Lubisz grać na różnych instrumentach? A może chciałbyś zagrać na takich, które sam skonstruujesz? Jeśli tak, zapraszamy na warsztaty tworzenia instrumentów muzycznych. Będziemy robić grzechotki, tamburyny, bębenki, a może nawet uda się zbudować jakiś instrument strunowy? No i oczywiście będziemy na nich wszystkich grać!

NIEDZIELA: Nastroje muzyki
Warsztaty muzyczno-plastyczne
Czy wiecie, że muzyka może szumieć jak fale albo brzęczeć jak pszczoła? Jeśli nie wiecie, będziecie mogli się o tym przekonać na naszych warsztatach, podczas których wsłuchamy się w nastroje muzyki, a później spróbujemy je zaprezentować w pracach plastycznych. Wymagany dobry słuch i wyobraźnia! Na warsztaty, które potrwają około godziny, zapraszamy dzieci w wieku od 6 lat. Wydarzenie jest bezpłatne, a poprowadzi je Anna Kwiatkowska, doświadczona animatorka kultury i specjalistka od dziecięcej wyobraźni.

Na warsztaty, które potrwają około godziny, zapraszamy dzieci w wieku od 6 lat. Warsztaty poprowadzi je Anna Kwiatkowska, doświadczona animatorka kultury i specjalistka od dziecięcej wyobraźni.

Rodzicom w trakcie trwania warsztatów polecamy zwiedzenie wystawy „Komedianci!” Maurizio Buscarino w Cricotece (bilety na wystawę kosztuje 15 zł).Wstęp wolny

Cricoteka Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora

Zostaw komentarz

Szczegóły wydarzenia
 • Początek wydarzenia
  28 września 2019 14:00
 • Koniec wydarzenia
  29 września 2019 16:00
 • Status
  Zakończone
 • Adres
  Cricoteka Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora , ul. Nadwiślańska 2 , Kraków