Pokaż
Zapomniałeś hasła?

Pokaż

Pokaż

Dane firmy

*

*

*

Podaj swój adres e-mail, na którego wyślemy link do zmiany hasła


Wróc do logowania

Zamknij
Zamknij

Blog Rankingi

Wróć
Kategorie bloga
Ranking - 5 najciekawszych klubokawiarni dla dzieci w Warszawie

Ranking - 5 najciekawszych klubokawiarni dla dzieci w Warszawie 13


Zanim zaszłaś w ciążę byłaś duszą towarzystwa? Spotykałaś się z przyjaciółmi, ze znajomymi, jednak od czasu jak urodziłaś dziecko wszystko się zmieniło? Nie ma co ukrywać, trzy pierwsze  miesiące po porodzie są dość ciężkie.  Jednak kiedy ten pierwszy najtrudniejszy okres już minie, nie zamykajcie się w domu z dzieckiem. Spotkajcie się ze znajomymi, wyjdźcie na miasto, umówcie się na kawę i pyszne ciastko. Wydaje Wam się to niemożliwe? Przecież nie macie z kim zostawić maluszka…Nic nie stoi na przeszkodzie, możecie go zabierać ze sobą. W większych miastach dostępne są wspaniałe klubokawiarnie dla dzieci, które na pewno miło Was zaskoczą. Oczywiście w takie miejsca możecie wybrać się także ze starszymi dziećmi.

Wszystkie klubokawiarnie znajdziecie na Rodzicowo.pl - wraz z możliwością filtrowania. Jeśli odwiedziliście już jakieś miejsce, koniecznie zostawcie swoją opinię pod wpisem dla innych Rodziców. 

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was ranking 5 najciekawszych klubokawiarni dla dzieci w Warszawie
 

1. Kółko i krzyżyk - ul. Ludwika Rydygiera, Żoliborz
 

 
Zdjęcie: fanpage klubokawiarni Kółko i krzyżyk

Na Żoliborzu znajduje się fantastyczna klubokawiarnia o powierzchni 200 metrów kwadratowych. W sali zabaw przygotowane są wspaniałe atrakcje dla dzieci, nietuzinkowe gry i zabawy a także inspirujące zajęcia, które prowadzone są przez ekspertów od dydaktyki. Dziecko może sobie raczkować, bawić się a Ty cały czas mając na nie oko, możesz zajadać się pysznościami i plotkować z przyjaciółką.

2. Pompon – ul. Młynarska, Wola
 


Zdjęcie: www.pomponart.pl

Klubokawiarnia pompon posiada aż trzy strefy zabaw dla dzieci.
Dla maluszków – strefa raczkującego pompona – strefa ta wyścielona jest wykładziną, zabezpieczona barierkami i przeznaczona dla najmłodszych gości klubokawiarni. Dostępne są w niej  różnego rodzaju zabawki edukacyjne, które rozwijają koordynację wzrokowo ruchową jak i sprawność motoryczną.
Dla dzieci starszych – strefa aktywnego pompona – wyposażona jest w drewniane domki, wiszące mosty, kolorowe zjeżdżalnie.
Dla najstarszych dzieci – bolid formuły 1 - strefa ta przeznaczona jest dla najstarszych dzieciaków, które mogą przez chwilę poczuć się jak kierowca formuły 1.
Oprócz powyższych atrakcji, w klubokawiarni dostępna jest również inna rozrywka dla dzieci. Moc planszówek, kolorowanek i kącik czytelniczy. Do tego liczne warsztaty i zajęcia dodatkowe - jest w czym wybierać :) 

3. Anse Kabanse – ul. Sowińskiego, Wola
 


Zdjęcie: ansekabanse.pl

Klubokawiarnia Anse Kabanse posiada wydzielony kącik dla maluszków, a także salę zabaw dla starszych dzieci. Sala zabaw jest dobrze widoczna z kawiarni, dzięki czemu swojego małego łobuziaka możecie mieć cały czas na oku. Tory przeszkód to wspaniała rozrywka dla dzieci, która zwróci uwagę każdego odkrywcy świata.

4. Ale Heca! Cafe - ul. Bluszczańska, Mokotów
 


Źródło: fanpage Ale heca cafe

Ale heca to miejsce stworzone z myślą o rodzicach i ich dzieciach. W klubokawiarni organizowane są ciekawe zajęcia ogólnorozwojowe przeznaczone dla maluchów od 7 do 18 miesiąca życia – Muzyczne Figle Migle.
Jest tez coś dla nieco starszych, a mianowicie zajęcia dla 2-3 letnich dzieci, które  kładą nacisk na rozwój emocjonalny i społeczny dziecka – Hecolaczki.

5. Kawa i Zabawa, Terespolska, Grochów
 


Zdjęcie: fanpage Kawa i Zabawa

Klubokawiarnia idealna dla dzieci - z prawdziwą zjeżdżalnią i placem zabaw w kształcie domków. Wspaniały wystrój, niemalże domowy, ale nowoczesny i stylowy. Klubokawiarnia otwarta od 8:00 (w weekendy od 10) serwuje śniadania, pyszną kawę i ciasta. Orgazniuje imprezy dla dzieci, urodzinki, Baby Shower. Do tego w klubokawiarni odbywają się warsztaty krawieckie dla dzieci i dorosłych

Klubokawiarnie dla dzieci to wspaniałe miejsca, w których możesz miło spędzić czas i oderwać się od codziennej rzeczywistości. Oprócz spotkania z przyjaciółmi, możesz zorganizować w nich wspaniałe przyjęcie urodzinowe dla swojego maluszka. Dzieci na pewno będą zachwycone!

I na koniec prośba - koniecznie napiszcie nam jaka jest Wasza ulubiona klubokawiarnia :)


Komentarze


Magdalena Rossowska /

Ja polecam Akuku Rodzinną Klubowiarnię - za pyszne pierogi, pankejki i napary, za oryginalne zabawki, niedzielne koncerty i bliskość pięknego parku Fort Bema.

Agnieszka Tobota /

A ja zapraszam na Pracę do Rodzinnej Klubokawiarni Praskiej. Dąbrowszczaków 8 lok. 111

adamk /

Kółko i krzyżyk - sprawdzona, polecam! :) prowadzą znakomite zajęcia dla dzieci :)

Agnieszka Wąż /

Ja nie chodzę z dziećmi do klubokawiarni - zawsze tam coś uszkodzą :P

Ulka /

Wszystkie kawiarnie świetne i stworzone z myślą o dzieciach, ale dla mnie Kółko i Krzyżyk na Żoliborzu jest miejscem szczególnym. Przestrzenne, bezpieczne, z niepowtarzalnym klimatem :)

Anna Koźmińska /

Te kawiarnie są tak pięknie urządzone, że mogłabym tam przesiedzieć cały dzień! Nowoczesne, stylowe - bardzo mi się podoba te ranking.

Rafał /

Wpadamy czasem do kawiarni Ale Heca! i za każdym razem jest super! chętnie wracamy, więc polecamy!

Magdalena /

A ja polecam Pompon na Woli. Świetna, ciepła atmosfera. Wspaniałe miejsce na spotkania z mam z maluchami :)

Ulka - Magdalena /

Pompon na Woli też super. Byłam tam przy okazji małego babskiego święta :)

Gosia Cedro /

Idealne rozwiązanie dla mnie - mogę w końcu wyjść gdzieś z Małym z domu. Uwielbiamy Pompona (bo jest najbliżej), ale zajrzymy też do reszty polecanych!

Gosia Cedro /

Idealne rozwiązanie dla mnie - mogę w końcu wyjść gdzieś z Małym z domu. Uwielbiamy Pompona (bo jest najbliżej), ale zajrzymy też do reszty polecanych!

Ewa /

Kawa i Zabawa wygląda świetnie! Mam nadzieję, że nie tylko na zdjęciu :)

Gosia Cedro - Ewa /

Mnie też się podoba, jedziemy tam :)