Kategorie bloga
Ranking - 5 najciekawszych klubokawiarni dla dzieci w Warszawie

Ranking - 5 najciekawszych klubokawiarni dla dzieci w Warszawie


Zanim zaszłaś w ciążę byłaś duszą towarzystwa? Spotykałaś się z przyjaciółmi, ze znajomymi, jednak od czasu jak urodziłaś dziecko wszystko się zmieniło? Nie ma co ukrywać, trzy pierwsze  miesiące po porodzie są dość ciężkie.  Jednak kiedy ten pierwszy najtrudniejszy okres już minie, nie zamykajcie się w domu z dzieckiem. Spotkajcie się ze znajomymi, wyjdźcie na miasto, umówcie się na kawę i pyszne ciastko. Wydaje Wam się to niemożliwe? Przecież nie macie z kim zostawić maluszka…Nic nie stoi na przeszkodzie, możecie go zabierać ze sobą. W większych miastach dostępne są wspaniałe klubokawiarnie dla dzieci, które na pewno miło Was zaskoczą. Oczywiście w takie miejsca możecie wybrać się także ze starszymi dziećmi.

Wszystkie klubokawiarnie znajdziecie na Rodzicowo.pl - wraz z możliwością filtrowania. Jeśli odwiedziliście już jakieś miejsce, koniecznie zostawcie swoją opinię pod wpisem dla innych Rodziców. 

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was ranking 5 najciekawszych klubokawiarni dla dzieci w Warszawie
 

1. Kółko i krzyżyk - ul. Ludwika Rydygiera, Żoliborz
 

 
Zdjęcie: fanpage klubokawiarni Kółko i krzyżyk

Na Żoliborzu znajduje się fantastyczna klubokawiarnia o powierzchni 200 metrów kwadratowych. W sali zabaw przygotowane są wspaniałe atrakcje dla dzieci, nietuzinkowe gry i zabawy a także inspirujące zajęcia, które prowadzone są przez ekspertów od dydaktyki. Dziecko może sobie raczkować, bawić się a Ty cały czas mając na nie oko, możesz zajadać się pysznościami i plotkować z przyjaciółką.

2. Pompon – ul. Młynarska, Wola
 


Zdjęcie: www.pomponart.pl

Klubokawiarnia pompon posiada aż trzy strefy zabaw dla dzieci.
Dla maluszków – strefa raczkującego pompona – strefa ta wyścielona jest wykładziną, zabezpieczona barierkami i przeznaczona dla najmłodszych gości klubokawiarni. Dostępne są w niej  różnego rodzaju zabawki edukacyjne, które rozwijają koordynację wzrokowo ruchową jak i sprawność motoryczną.
Dla dzieci starszych – strefa aktywnego pompona – wyposażona jest w drewniane domki, wiszące mosty, kolorowe zjeżdżalnie.
Dla najstarszych dzieci – bolid formuły 1 - strefa ta przeznaczona jest dla najstarszych dzieciaków, które mogą przez chwilę poczuć się jak kierowca formuły 1.
Oprócz powyższych atrakcji, w klubokawiarni dostępna jest również inna rozrywka dla dzieci. Moc planszówek, kolorowanek i kącik czytelniczy. Do tego liczne warsztaty i zajęcia dodatkowe - jest w czym wybierać :) 

3. Anse Kabanse – ul. Sowińskiego, Wola
 


Zdjęcie: ansekabanse.pl

Klubokawiarnia Anse Kabanse posiada wydzielony kącik dla maluszków, a także salę zabaw dla starszych dzieci. Sala zabaw jest dobrze widoczna z kawiarni, dzięki czemu swojego małego łobuziaka możecie mieć cały czas na oku. Tory przeszkód to wspaniała rozrywka dla dzieci, która zwróci uwagę każdego odkrywcy świata.

4. Ale Heca! Cafe - ul. Bluszczańska, Mokotów
 


Źródło: fanpage Ale heca cafe

Ale heca to miejsce stworzone z myślą o rodzicach i ich dzieciach. W klubokawiarni organizowane są ciekawe zajęcia ogólnorozwojowe przeznaczone dla maluchów od 7 do 18 miesiąca życia – Muzyczne Figle Migle.
Jest tez coś dla nieco starszych, a mianowicie zajęcia dla 2-3 letnich dzieci, które  kładą nacisk na rozwój emocjonalny i społeczny dziecka – Hecolaczki.

5. Kawa i Zabawa, Terespolska, Grochów
 


Zdjęcie: fanpage Kawa i Zabawa

Klubokawiarnia idealna dla dzieci - z prawdziwą zjeżdżalnią i placem zabaw w kształcie domków. Wspaniały wystrój, niemalże domowy, ale nowoczesny i stylowy. Klubokawiarnia otwarta od 8:00 (w weekendy od 10) serwuje śniadania, pyszną kawę i ciasta. Orgazniuje imprezy dla dzieci, urodzinki, Baby Shower. Do tego w klubokawiarni odbywają się warsztaty krawieckie dla dzieci i dorosłych

Klubokawiarnie dla dzieci to wspaniałe miejsca, w których możesz miło spędzić czas i oderwać się od codziennej rzeczywistości. Oprócz spotkania z przyjaciółmi, możesz zorganizować w nich wspaniałe przyjęcie urodzinowe dla swojego maluszka. Dzieci na pewno będą zachwycone!

I na koniec prośba - koniecznie napiszcie nam jaka jest Wasza ulubiona klubokawiarnia :)


Komentarze