Co?
  • Miejsca
  • Rozrywka
  • Urodziny
  • Wyjazdy
  • Zajęcia
  • Żłobki i przedszkola
Gdzie?

O nas

Drodzy Rodzice!

Na pewno nie jeden dzień spędziliście na poszukiwaniu w internecie odpowiedniego przedszkola, szkoły czy zajęć pozalekcyjnych dla waszego dziecka.
Z doświadczenia wiemy, że jest to długi i mozolny proces, a same informacje są często niesprawdzone i niekompletne.

Aby ułatwić Wam to zadanie zgromadziliśmy w jednym miejscu ogólnopolską bazę m.in. szkół językowych oraz placówek oferujących wszelkiego rodzaju zajęcia dodatkowe, zarówno artystyczne, muzyczne, taneczne jak i sportowe (ponad 50 000 zweryfikowanych podmiotów).
Znajdziecie u nas placówki zdrowotne, jak również miejsca zabaw dla waszego dziecka. Pomocna w podjęciu decyzji będzie porównywarka ofert –unikatowa na polskim rynku w tego typu wyszukiwaniach.

Dodatkowo codziennie sprawdzamy i aktualizujemy nadchodzące wydarzenia w całej Polsce, zarówno dla dzieci jak i dla rodziców. Dzięki temu nie umkną Wam żadne małe czy duże eventy. Szybkie i skuteczne filtrowanie pozwoli zaplanować ciekawy dzień z pociechami.

W wychowaniu dzieci pomoże Wam blog, który stanowi bogate źródło cennych informacji. Znajdziecie w nim również nowinki rodzicielskie z takich dziedzin nauki jak: medycyna, psychologia, najnowsze technologie…

Chcemy być z Wami w stałym kontakcie, dlatego zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku. Wskazówki modowe, porady dietetyka, checklisty zamieszczane przed najważniejszymi wydarzeniami w roku sprawią, że będziecie z nami dobrze poinformowanymi i świadomymi rodzicami!

Zmieniamy się dla Was!
Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, wprowadzamy kolejne funkcje i możliwości portalu.

Już teraz możecie skorzystać z Kalendarza Rodzica, który pomoże Wam zaplanować czas całej rodzinie.
Najnowszą funkcją jest także możliwość zakupu i rezerwacji miejsc w przedszkolach, biletów na przedstawienia, ubranek dla dzieciSprawdzicie dostępne terminy sesji zdjęciowych oraz zajęć dodatkowych.
Wszystko znajdziecie w jednym miejscu. Szybko, łatwo i wygodnie!

Z nami wychowanie dzieci będzie teraz o wiele prostsze.